Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

ČLÁNKY  NÁZORY  KOMENTÁŘE

TOPlist

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.autotuning.phorum.cz

(www.autotuning.phorum.cz, 9. 6. 2010 11:55)

http://www.autotuning.phorum.cz

úpráva Vašich pejsků

(Limonova, 25. 2. 2010 12:40)

Dobrý den,
nabízím úprávu Vašich pejsků u Vás doma bez stresu a cestování, dojedu za Vámi. Praha a okolí.
774 275 213
Skype-miledi19734

Zaběhnutá barzojka v Ralsku

(ahoj, 20. 3. 2008 16:15)

Dobrý den,
Dle domluvy zasílám fotografie nalezeného chrta.Byl bych opravdu rád,kdyby se podařilo najít majitele.
Jedná se o fenku,v kotci velice naříká,kňučí,asi není zvyklá na venkovní kotec.Na krku měla obojek a část modrého překousaného vodítka.
Doufám,že fotky budou dostatečně čitelné.
Díky za spolupráci Selinger Petr-starosta obce Pertoltice pod Ralskem-724181524

Dogo Argentina

(Argentická doga, 8. 9. 2007 22:41)

http://dogoargentino.niceboard.com/NEWS-ELANKY-V-TISKU-f17/Eesi-zachraouji-irske-chrty-poed-smrti-p467.htm

Jak jsi mohl? 3.část

(Curry , 5. 9. 2007 14:17)

Věnují nám tu v útulku tolik pozornosti, kolik jim to nabitý rozvrh dovolí. Krmí nás, samozřejmě, ale moje chuť k jídlu se ztratila už před mnohými dny. Nejdřív jsem vyskočila a pospíchala ke vchodu vždy, když někdo přecházel okolo mého kotce, doufajíc, že si to ty - že si změnil názor - že to celé byl jen zlý sen... anebo jsem doufala, že to bude aspoň někdo, kdo se o mně zajímá, někdo, kdo mě zachrání.

Když jsem si uvědomila, že nemůžu soupeřit o upoutání pozornosti se štěňaty, neuvědomujíc si svůj osud, ustoupila sem do nejvzdálenějšího kouta a čekala.
Zaslechla jsem její kroky, když pro mne přišla na konci jednoho dne a kráčela jsem za ní podél uličky do oddělené místnosti. Velmi tichá místnost.
Dala mě na stůl, poškrabala za uchem a řekla mi, aby jsem se nebála. Srdce mi bušilo v předtuše toho, co přijde, ale míchal se v tom i pocit úlevy.

Jak jsi moh l 2.část

(Curry, 5. 9. 2007 14:16)

Moje výchova k čistotnosti trvala trochu déle, než si předpokládal, nebo jsi byl hrozně zaneprázdněný, ale spolu jsme to zvládli. Pamatuji si té noci, když jsem byla přitulená v posteli k tobě, naslouchajíc tvým tajemstvím a snům věřila jsem, že život prostě nemůže být lepší. Chodili jsme na dlouhé procházky, běhali jsme v parku, jezdili v autě, zastavili se na zmrzlinu (mne si dal len kornoutek, nebo prý zmrzlina není dobrá pro psy) a dřímala jsem na slunci, když jsem čekala na tvůj příchod domů na sklonku dne. Postupně si začal trávit víc času v práci a na svojí kariéře a víc času si věnoval hledaní lidského partnera. Čekávala jsem na tebe trpělivě, utěšovala tě, když si měl zlomené srdce a byl jsi zklamaný, nikdy jsem ti nevyčítala zlé rozhodnutí, vždy jsem nadšeně vítala tvůj příchod domů a těšila jsem se s tebou, když jsi se zamiloval.
Ona, teď tvoje žena, není "pejskař" - ale i tak jsem ji přivítala v našem domě, snažila jsem ji projevit svoji náklonnost a poslouchala jsem ji.
Byla jsem šťastná, protože ty jsi byl šťastný. Potom přišli miminka a já jsem byla vzrušená spolu s tebou. Fascinovala mě jejich růžovost, vůně a také jsem se chtěla o ně starat. Ale ty a ona jste se obávali, že by jsem jim mohla ublížit a já jsem trávila většinu času v jiném pokoji nebo v kleci. Och, jak jsem je chtěla milovat, ale stala jsem se "zajatcem lásky". Když vyrostli, stala jsem se jejich kamarádkou. Věšeli se na moji srst a tahali se za ni nahoru na svoje vratké nožičky, cpali mi prstíky do očí, zkoumali moje uši a dávali mi pusinky na nos. Milovala jsem to všechno okolo nich a jejich dotyk - protože tvůj dotyk byl teď občasný - a kdyby bylo třeba, bránila by jsem jich vlastním životem. Vkrádala jsem se do postelí a naslouchala jejich trápením a tajným snům a spolu jsme čekali na zvuk tvého auta na přístupové cestě. Bývali časy, že když se tě jiní zeptali, či máš psa, ty jsi vytáhl z peněženky moji fotku a vyprávěl jsi jim o mne příběhy. V posledních letech už jen povíš "ano" a změníš téma.
Už nejsem "tvůj pes", ale "jen pes" a rozčilují tě všechny výdaje za mne. Teď máš velkou pracovní příležitost v jiném městě a ty a oni se budete stěhovat do bytu, kde není dovolené chovat zvířata. Udělal jsi správné rozhodnutí pro svoji rodinu, ale byly časy, kdy já jsem byla tvoje jediná rodina. Byla jsem vzrušená z cesty autem, než jsme nepřišli k zvířecímu útulku. Bylo tam cítit psy a kočky, strach a beznaděj. Vyplnil si papíry a řekl: "Vím, že ji najdete dobrý domov." Pokrčili ramenem a věnovali ti bolestný pohled. Poznali reálnost umístění psa ve středním věku, i když je s "papíry". Musel si vyprostit prsty tvého syna z mého obojku, když křičel "Ne, tatí ! Prosím, nenechej je sebrat mého psa!" A já jsem měla o něho starost; a jakou lekci si mu to právě dal o přátelství a věrnosti, o lásce a zodpovědnosti a o úctě k celému životu? Rozloučil si se mnou tlesknutím po hlavě, vyhnul jsi se mému pohledu a zdvořile si odmítl sebrat si můj obojek a vodítko. Pospíchal si , protože jsi měl nějaký termín... a teď mám jeden i já.
Když si odešel, ty dvě milé pani řekli, že si pravděpodobně o všem věděl několik měsíců dopředu a neudělal jsi žádny pokus najít mi nový domov. Potřásli hlavou a řekli "Jak to mohl?"

Jak jsi mohl ?

(Curry , 5. 9. 2007 14:15)

Když jsem byla štěňátko, bavila jsem tě svým zlobením a rozesmávala jsem tě. Nazýval si mě svým dítětem a i přes mnoho rozkousaných bot a několik "zavražděných" polštářů jsem se stala tvým nejlepším přítelem. Vždy, když jsem byla zlá, pokýval si nade mnou prstem a zeptal si se: "Jak jsi mohla?!" - ale nakonec si mi vždy odpustil, povalil si mě na záda a poškrabal na břichu.

Osmileta barzojka

(xkrylov, 5. 9. 2007 14:08)

Osmileta barzojka

Uz nejakou dobu se tu potuluje tento inzerat (naposledy upraven 25.5.):

Barzoj - ruský chrt
Darujeme do dobrých rukou fenku barzoje/stáří 8let/,tedy jedná se asi tak o dobu 1,5roku poté by jsme si ji vzali zpět,máme totiž malé dítě.Veterinární péče bude hrazena,také krmivo uhradíme.Nejlépe sever.čechy,přesné datum převzetí ještě oznámíme.Děkuji
Vloženo: 17. 05. 2007
E-mail:konvalinkova@centrum.cz, , Telefon: 604240834, Adresa: Benedikta Rejta č.2270, Louny
_________________
http://xkrylov.estranky.cz

Forum na adopce-ost.chrti

(Vlaďka, 5. 9. 2007 14:05)

http://www.adopcechrtu.eu/forum2/viewforum.php?f=8

zastřelený wiphet myslivcem čt1

(Vla´dka, 5. 9. 2007 14:02)

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1095970013-chcete-me/207562221300023-16.06.2007-09:45.html

TV Nova o příjezdu chrtů z Irska CZ

(Jana, 5. 9. 2007 2:09)

http://www.nova.cz/zpravy/?83c=%7Edomaci%7E&83e=DO18909&ex18909=cesi-zachranili-vyslouzile-chrty-pred-smrti&play=1

týraní chrti

(Jana, 5. 9. 2007 2:07)

Nelze to přehlédnout, ví o tom asi každý. Bohužel není to ani první ani poslední případ. já a moje spolužačka jsme si týrání zvířat zvolily jako téma seminární práce. Pokud o podobných případech víte prosím napište mi je na Elfina@email.cz. Uvítám každý článek, protože chi upozornit všechny spolužáky na vážnost situace. Vím, že toto je velmi špatné, moc vás prosím, berte si chrty pokud můžete! pomůžete!

Adopce chrtů z Irska

(Ditka, 15. 8. 2007 0:30)

Na Adopci se vše pripravuje k příjezdu vysloužilým dostihových chrtů z Irska. Jsou tam teď nové nápady jak získat
penízky pro nadaci. Je tam založená aukce, jejíž výtěžek bude použit ve prospěch psů. Kdybyste náhodou věděli o někom,
kdo by se takové aukce chtěl zúčastnit - dát něco do aukce nebo něco vydražit, může se podívat na
http://www.adopcechrtu.eu ve Fóru na téma AUKCE. Budeme moc rádi.

Pomoc

(Ivanko, 12. 8. 2007 16:07)


I tak fungují útulky (Stará Ľubovňa) [psi]


Prosím, pomůže mi někdo???
http://www.staralubovna.sk/item/karantenna-stanica/

Asi se Vám to zdá divné a nedává to smysl. Ale když jsem tento odkaz dostal, tak vypadal ten popis trošku jinak. Celkem bez okolků se zde psalo, že pejsci dostanou tři týdny na to, aby si je někdo vzal. A potom jsou utraceni. Proto všechny ty rozhořčené komentáře. Evidentně jim došlo, že to není nejlepší způsob prezentace, tak byla stránka změněna, ale bojím se, že přístup se nezměnil.